Velvyslanectví - seznam a kontakty na velvyslanectví

Velvyslanectví ČR v Albánii

Ambasada e Republikes se Cekise
Rruga Skënderbej 10
Tirana

Tel.:00355/4/2234004
Email: tirana@embassy.mzv.cz
Web: www.mzv.cz/tirana

Komentáře

Komentáře upřesňující informace obsažené na velvyslanectvi.com, informace k práci ambasád a jejich úředníků, úřední hodiny atd:
Alena Obstová (e-mail) 26.05.2019 23:53:39
Milá slečno Sabino, když se obrátíte na facebookovou skupinu Český, slovenský a polský turista v Albánii, tak zde jistě naleznete odpovědi na Vaše otázky. Ale ze svých zkušeností bych Vám řekla, že Albánie je nejen přenádherná země, ale že i její obyvatelé jsou velmi milí, přátelští a pohostinní. My se chystáme už na šestou návštěvu této země. přeji vám všem krásně prožité prázdniny na Balkáně a hlavně v Albánii.

Eduard (e-mail) 12.10.2013 12:02:26
Jsem ochoten darovat Albánskému lidu projekt který v případě zájmu a realizace přinese miliardy do vaší ekonomiky.Odepište mi.

Sabina Tučková (e-mail) 12.06.2009 15:05:11
Dobrý den, Nevím, jestli píšeme na správnou adresu, ale nevíme jinou: Jsme tři osmnáctiletí studenti a chystáme se na prázdniny na Balkán. Chceme také projet přes Albánii od Ochridského jezera, přes Tiranu na sever do Černé Hory. Plánujeme, že to stihneme za jeden den. Vůbec ale nevíme, jaká je teď v Albánii situace a proto se obracíme s prosbou na Vás, abyste nám poradili. Nejsme si úplně jisti, jestli je to dobrý nápad, vydávat se ve třech (jeden muž a dvě dívky) do těchto končin. Je to bezpečné? Je aktuální situace klidná? Máme informace akorát z průvodců a tam se aktuální situace jaksi nenachází. Nemohli byste nám poradit, jak se nejlépe dostat na sever země a jaký druh dopravy zvolit? Máme informace, že nejlepší to bude asi autobusem, ale prý jsou tam i koleje. Jezdí tam teď vlaky? A je bezpečné jet stopem, pokud nebude jiná možnost? Mohli byste nám prosím napsat, jak by tedy bylo nejlepší se přes Albánii přepravit, popřípadě, jestli stojí za to některá místa navštívit? Zaregistrovali jsme se u Vás jako turisti Albánii a vyplnili formulář, takže o nás máte nějaké bližší informace. Chci se také zeptat, co budete podnikat, pokud se nám něco přihodí. Děkujeme moc za odpověď. Sabina Tučková a další.

Přidat komentář

Jméno:
E-mail:
Komentář:
Kód:

Reklama :

Hlavní nabídka

Další informace

Upozornění, zásady ochrany osobních údajů: smluvní podmínky.